środa, 13 lutego 2013

Otagowana... Tag 7 faktów o mnie ;)

Witam wszystkich bardzo serdecznie! Cisza na moim blogu spowodowana była pewnym powodem... Chętnych zapraszam do lektury, jeden z faktów wyjaśni wszystko ;)

Fakt nr 1

Obecnie jestem studentką budownictwa, a od kilku dni świeżo upieczoną panią inżynier ;) Jestem dumna z tego tytułu, a co :P Nie powiem, 3,5 roku nauki ( na politechnice obowiązuje tok nauki - studia inżynierskie 3,5 roku + 1,5 roku studiów magisterskich ) nie należącej do najlżejszych zostało uwieńczone stopniem inżyniera budownictwa. Nie dochodzi do mnie, że jestem na 4 roku, pamiętam jak dziś składanie dokumentów na studia...

Inż. Ewa ;)


Fakt nr 2

Będąc małą dziewczynką chciałam zostać nauczycielką. Często zaganiałam moje młodsze rodzeństwo do ławek, zadawałam literki do pisania, ba , nawet prowadziłam dziennik z tematami lekcji i ocenami :P

Fakt nr 3

Jesteś miłośniczką zwierząt. Mam słabość do kociaczków, ale też uwielbiam psy ;). W domu rodzinnym mam czarniutkiego kocurka.


Fakt nr 4

Od podstawówki poprzez gimnazjum oraz liceum byłam najlepszą uczennicą w klasie. Nie wynikało to jednak z jakiejś masakrycznej ilości spędzonego czasu nad książkami, lecz raczej przyzwyczajeniu, że zawsze muszę mieć wszystko elegancko zrobione, jeśli chodzi o naukę. Nigdy nie brałam korepetycji ( jednak sama ich udzielam ;) ). Na studiach nie jestem najlepsza :P Stwierdziłam, że życie ma się tylko jedne i warto jest czasem poszaleć ;)

Fakt nr 5

Przez kawałek mojego życia ( ok 3 lat) nosiłam włosy króciutkie na chłopaka, z modnym dla dziewczyn owego czasu stawianiem włosów z tyłu na żel :P Nie chcecie tego widzieć, zapewniam :P

Fakt nr 6

Miłośnik muzyki to ja. Muzyki nie byle jakiej, bo metalowej wszelkiego rodzaju. Nie pogardzę też dobrym rockiem. Z tym rodzajem muzyki jestem związana praktycznie od dziecka, kiedy to mój tato słuchał Deep Purple, Led Zeppelin, czy polskiego Big Cyca :P Bardziej taką muzyką zaczęłam się interesować w gimnazjum, a już jej wierną słuchaczką byłam w liceum ;) Hmm... Nie będę tutaj wymieniać zespołów, bo jest tego duuużo, ale jeśli chodzi o gatunki, to : heavy metal, thrash metal, metal core, death core, death, hard rock i wiele wiele innych. Nie przepadam za to za punkiem.

Ewcia za czasów młodości - końcówka liceum.

W moich głośnikach na ten przykład aktualnie leci ....Fakt nr 7


Jestem osobą bardzo wrażliwą, rodzinną. Jestem bardzo związana z moim rodzeństwem Iwonką i Grzesiem. Wielu znajomych nie może się nadziwić, że rodzeństwo może aż tak zgodnie żyć ( mieszkamy razem na stancji na studiach). Co prawda kłócimy się, ale potrafimy dojść do kompromisu. Kocham ich bardzo.Taguję kilka blogów, które z chęcią poczytuję, nie będzie to założona piętnastka... :

http://metalandglam.blogspot.com/
http://ladyaggu.blogspot.com/
http://agusiak747.blogspot.com/
http://hintoftint.blogspot.com/
http://matleenamakeup.blogspot.com/
http://monusia-monusia.blogspot.com/7 komentarzy:

 1. Nareszcie wróciłaś. :) Mam nadzieję, że czas do kwietnia szybko zleci i będziemy miały okazję oblać (ja soczkiem :D) Twój tytuł - bo to jest naprawdę coś wielkiego! Pani inżynier. :))

  Hmm, tylko co ja mogę o sobie napisać w tych 7 faktach... :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja mam więcej faktów o sobie, ale tutaj zamieściłam takie, o których raczej nikt nie wie ;) Z pewnością masz więcej niż 7 ;)

   Usuń
 2. dziękuję za otagiwanie, jednak robiłam już u siebie takie coś :) nawet dwa - jedno prywatne, drugie kosmetyczne. http://agusiak747.blogspot.com/search?q=fakt%C3%B3w

  zapraszam Cię do zrobienia tego kosmetycznego :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O widzisz, nie miałam okazji przejrzenia całości Twojego bloga, za to na yt oglądałam Twój Tag' o mnie' ;)

   Usuń
 3. dziękuję za otagowanie :) Pomyślę i postaram się coś skleić.
  Inż. budownictwa? Ładnie! Ja walczę na drugim roku tegoż kierunku i będę powtarzać, bo to za dużo na mój ptasi móżdżek :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie najgorszy był 3 rok - tutaj było kilka ładnych nieprzespanych całkowicie nocy i bycie zombiaczkiem w sesji było chlebem powszednim :P. Najważniejsze, by walczyć, i żeby jak najmniej Ci do powtórki zostało ! A może jeszcze jest szansa? ;)

   Usuń
 4. Ciesze się, że pojawiły się u Ciebie nowe posty:)
  Gratuluję uzyskania tytułu inżyniera!:)

  OdpowiedzUsuń