czwartek, 1 grudnia 2011

Wakacje na powiece w środku jesieni;)

Witam Moi Drodzy! Niestety ostatnimi czasy zaniedbałam bloga, nie będę przepraszać, bo nie wiem, kiedy nastąpi poprawa. Aczkolwiek mam nadzieję, że wybaczycie mi marną jakość zdjęć robioną moim telefonem.

 Dziś zaprezentuję Wam mój makijaż na rozweselenie smutnych, jesiennych dni:)Do wykonania tak wesołego oka potrzebujemy: bazy pod cienie, 6 kolorów cieni, kredki w kolorze fioletu lub eye linera, no i tuszu do rzęs;)

Wykonanie:

Krok 1. Nakładamy bazę pod cienie - u mnie jest to podkład Lirene 2w1(baza+podkład).
Krok 2. W wewnętrznym kąciku oka oraz pod łukiem brwiowym nakładamy cień rozświetlając - tutaj użyłam ciena z firmy My Secret "STAR DUST" nr 1.
Krok 3. Nakładam od wewnętrznej strony oka cienie w kolorach- żółtym, piaskowym, zielonym ( piaskowy i zielony z cieni potrójnych Sensique seria "oriental dream" o numerze 133, żółty cień 'no name' - z gazety;) )
Krok 4. Na nieruchomą powiekę od strony zewnętrznej nakładamy cień w kolorze bordo - również z paletki z gazety;) - rozcieramy go w stronę wewnętrzną oka, tak, by najintensywniejszy kolor był z zewnętrznej strony.
Krok 5. Na dolną powiekę nakładamy cień fioletowy również z trójniaka z "oriental dream".
Krok 6. Robimy lekką kreskę od połowy oka w kolorze fioletu - ja użyłam tutaj eye linera w żelu firmy Essence.
Krok 7. Tuszujemy rzęsy.

Mam nadzieję , że efekt końcowy się podoba!;)

3 komentarze:

 1. uwielbiam taki makijaż :)

  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Malenia, dodawaj mi tu jakieś stylizacje konkretne ino raczej nie inaczej, albo makijaże, poprawiaj się, poprawiaj!:P

  OdpowiedzUsuń
 3. Evanesko, dawaj jakiś nowy outfit ! Już nie mogę się doczekać !!!! Potrzebuję inspiracji!
  - Karolka xD

  OdpowiedzUsuń